Erkek arkadaş arıyorum

blog sitesine hoş geldiniz. arkadaş bulma blog sitesidir. İsteyen herkes ücretsiz üye olabilir ücretsiz profil sayfası oluşturabilir ve yorum gönderebilir. Profil sayfası  oluşturmada yorum yazmada ve iletişim bilgilerinde hiçbir şekilde kısıtlama yapılmayacaktır.

Blog sitesi kurmamın sebebi ise diğer sanal sitelerin yöneticileri sadece çıkarlarını düşündükleri için kalitenin oldukça düşmesine sebebiyet verdiler. ayrıca ticari boyut ön planda olduğu için üyelerin istekleri ve yazıları da kısa oluyor özgürce kendilerini ifade etmeleri de kısıtlı oluyor. Bütün bu durumlar insanları yalanlar söylemesine kimsenin kimseye itimat etmesi mümkün olmuyor.  Buna benzer sebeplerden dolayı bir blog sitesi açma ihtiyacı hissettim.

erkek arkadaş arıyorum
erkek arkadaş arıyorum

Erkek arkadaş arıyorum 

Erkek arkadaş arıyorum diyen bayanlar doğru adrestesiniz. Ben hakan site yöneticisiyim. Bende bir bayanla tanışmak istiyorum. İSTANBUL da oturuyorum. yaşım 37 bayan arkadaşım yoktur. Bayan arkadaşımın bekar olması tercih sebebi olup yaş kriterim 22-45 arasıdır.  Telefon numaram 7/24 açık ve günceldir. Lütfen sadece bayanlar arasın. Tanışma aşaması telefonda maksimum 2-3 gün görüşme yapıyorum. Bu süreyi uzun tutmuyorum sebeplerini zamanı gelince ayrıca anlatırım. Telefon görüşmelerimiz olumlu geçerse yemeğe çıkarız. Yemekte soruların bir çoğu aydınlanmış olacaktır.  sizler benden nasıl güven bekliyorsanız  bende sizden  aynı şekilde güven bekliyorum. Aksi halde konuşmayı görüşmeyi çok uzun tutmuyorum. Olumsuz bir durumda kesinlikle rahatsız etmiyorum bu konuda güvenebilirsiniz.Tanışma aşamasında karşılıklı zaman geçirdikten sonra ne istediğimiz net ortaya çıkmakla birlikte olumlu olumsuz elektirik de ortaya çıkar diye düşünüyorum. duruma göre hareket ediyoruz. İletişim numaram 0544 693 23 91 (whatsapp)

Aradığım bayan profili : bakımlı normal kilo da olması, güven vermeli asla yalan konuşmamalı, bekar olması uzun süreli ilişki düşünmesi, sigara ve alkol kullanmaması tercih sebebidir. İyi niyetli olmalı, İSTANBUL da oturması

Temel bilgilerim : yaş 37, boy – 1.70cm kilo: 75 kg. eğitim: işletme, saç rengi-siyah, göz rengi – kahverengi

İlgi alanlarım : Sinema, internet, sağlık, deniz, müzik ve adrenalin motor sporları, haberler

Aradığım ilişki türü: arkadaşlık, kısa süreli ilişki, uzun süreli ilişki, Evlilik

Açıklama : Aklıma gelen bilgileri doğru bir şekilde yazdım.  İlgi ve alakanız varsa eksik bilgilerin cevaplarını almak için lütfen iletişime geçiniz.

Yayınlayan

Admin

Adım hakan, 37 yaşında İSTANBUL da yaşıyorum. İlişkim yok hiç evlilik yapmadım. ileriye dönük bir bayanla tanışmak istiyorum. Alkol ve sigara kullanmıyorum. Boy 1.70 - kilo 76 dır. Çıkarsız samimi duygulara dayalı bir ilişki istiyorum hoşçakalın.

“Erkek arkadaş arıyorum” üzerine 2 yorum

Bir Cevap Yazın